Boardwalk Whisk Broom, Corn Fiber Bristles, Yellow, 12/Carton
Invoice Description
BROOMS, CORN WHISK CORN BRISTLES 10IN WOOD HANDLE 1/EA UNISAN WHISK BROOMS
Tech Specs
Back To Top| Global Product Type | Brooms-Whisk |
|---|---|
| Application | Whisk |
| Bristle Material | Corn Fiber |
| Bristle Length | 9" |
| Handle Diameter | 1" |
| Color(s) | Yellow |
| Overall Length | 10" |
| Brand | Boardwalk |
| In Stock | Y |