C.H.Hanson® 15082 Wire Staff Marking Flag, 2-1/2 in H x 3-1/2 in W, 21 in OAL, Lime Flo, PVC
Invoice Description
MARKING FLAG ,GREEN PK100, VINYL 21IN STEEL WIRE, BLANK FLAG
Features
Back To Top- Mark location of underground utilities
- Vibrant colors for good visibility
- Ask us about custom printing
Tech Specs
Back To Top| Brand | C.H.Hanson |
|---|---|
| In Stock | Y |
| Color | Lime Flo |
| Height | 2-1/2 in |
| Legend | Blank |
| Material | PVC |
| Overall Length | 21 in |
| Type | Wire Staff |
| Width | 3-1/2 in |