Kraft Tool PL395 Molded Float, 8 in L x 4 in W, Rubber
Invoice Description
RUBBER FLOAT, MOLDED BLACK, 8INx4INx5/8IN, WOOD HNDL, VERY DENSE TEXTURE, KRAFT RUBBER FLOATS
Tech Specs
Back To Top| Type | Molded |
|---|---|
| Blade Length | 8 in |
| Blade Width | 4 in |
| Blade Thickness | 5/8 in |
| Blade Material | Rubber |
| Handle Material | Wood |
| Finish | Black |
| Brand | Kraft Tool Co. |
| In Stock | N |