Qualtool MSH 5/16 Magnetic Short Power Nut setter, 1/4 in Drive, Stainless Steel
Invoice Description
NUTSETTER MAGNETIC 5/16IN 6- POINT 1/4IN HEX DRIVE 1-5/8IN OAL
Tech Specs
Back To Top| Type | Magnetic Short |
|---|---|
| Overall Length | 1-5/8 in |
| Shank Type | Broached Hex |
| Shank Size | 5/16 in |
| Brand | Qualtool |
| In Stock | N |
| Drive Size | 1/4 in |
| Drive Type | Hex |
| Material | Stainless Steel |