Qualtool MSHL 3/8 Long Magnetic Power Drive Nut Setter, Steel, 1/4 in Hex
Invoice Description
NUTSETTER MAGNETIC 3/8IN 6_ POINT 1/4IN HEX DRIVE 2-9/16 OAL
Tech Specs
Back To Top| Type | Long Magnetic |
|---|---|
| Overall Length | 2-9/16 in |
| Shank Type | Broached Hex |
| Shank Size | 3/8 in |
| Brand | Qualtool |
| In Stock | Y |
| Drive Type | Hex |
| Hex Size | 1/4 in |
| Material | Steel |