Rubbermaid® FG200500CHAR Heavy Duty Dust Pan, 12.2 in L x 8.2 in W, 4-1/2 in Handle, Polypropylene, Charcoal
Invoice Description
DUST PAN, RUBBERMAID HEAVY-DUTY POLY 12-1/2 WIDE CHARCOAL 1/EA RUBBERMAID DUST PANS
Features
Back To Top- Heavy duty 12.25 in plastic
Tech Specs
Back To Top| Brand | Rubbermaid |
|---|---|
| In Stock | Y |
| Color | Charcoal |
| Handle Length | 4-1/2 in in |
| Material | Polypropylene |
| Overall Length | 12.2 in in |
| Overall Width | 8.2 in in |
| Series | 2005 |
| Type | Heavy Duty |