Telescoping Inspection Mirrors, 1 1/4 in Dia., 6 1/2 in-35 in L
Invoice Description
MIRROR, INSPECTION 1-1/4IN 360 DEGREE VIEWING TELESCOPING 6-1/2 TO 35IN ULLMAN INSPECTION MIRROR
Tech Specs
Back To Top| Handle Type | Telescoping |
|---|---|
| Length [Max] | 35 in |
| Length [Min] | 6 1/2 in |
| Mirror/Magnifier Size | 1 1/4 in Dia. |
| Shape | Round |
| Type | Flat Mirror |
| Wt. | 0.14 lb |
| Brand | Ullman |
| In Stock | Y |